Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Automatická odpověď

Dobrý den, dá se nějak nastavit automatická odpověď na příchozí maily, jakože mi někdo pošle mail a ode mne mu přijde zpráva - Dobrý den, nejsem doma, odpovím, až se vrátím? Mám jeden mail na seznamu, druhý na googlu a ani jeden není profi. Děkuji za odpověď.

Tak ono je někdy rychlejší se zeptat tady, než zadat problém do googlu, kterej mne třeba vyhodí někde v nějaké jiné poradně, kde nějaký zoufalec zadá dotaz, pak je mu sice odpovězeno, ale deset dalších mu nadává, že je vůl :-) .-)