Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Grafická karta k Q9500

Ahoj,
vybírám nějakou grafickou kartu do staršího počítače (Q9500-4x2,8GHz, 4GB RAM) - ale aby to utáhl zdroj a nebyl to overkill pro CPU.
Přemýšlel jsem o bazarové RX 550/560 - zdroj nemá přídavné napájení pro GPU, takže to asi stejně bude muset být do nějakých 80W.
Štítek ze zdroje přikládám do přílohy.
Díky za rady.

Né né, pocital jsi to s Lukasem spravne. Me tam zmatlo "Jen se u te 560 bojím toho TDP, 18A na 12V nevím jestli stačí" kde jsem vyvodil W z tech 18A a 12, zkratka jsem se spletl kde slo o informaci o vykonu vetvy tvého zdroje, né grafiky..
Zdroj ti stacit bude.