Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade PC?

Ahoj,
Chci se zeptat.
Momentalne mam i5 4670 a DDR3 16GB deska Asus H8M Pro.
Tak nejak jsem zaregistroval a koukal ze by meli prijit nejake nove Ryzeny a s tim ze by mohla padnout cena Intelu.

Ted maji skoro vsude i5 9600K za cca 6500k. Je to dobra cena a ma cenu upgradovat?(Zase aby to par let vydrzelo...tohle PC mam cca od 2014)
Grafika by zustala GTX 980Ti...a zdroj je Seasonic 520W.
Vim ze nemate vesteckou kouli ale urcite se o to zajimate vic tak vite jestli to je treba fajn cena na upgrade a nebo pockat/neresit.

PS: Jasne ze by k tomu musela byt nova deska i pameti RAM :-)

Ta grafika by zustala jsem myslel spis tim ze "zatim" zustala ...ze neplanuju hned kupovat novou.
Navic ve hrani na full HD 60 FPS zatim porad staci.

Ten upgrade jsem myslel spis tak jestli se prave ted "vyplati" ze diky novemu ryzenu ceny spadnou a bude to lepsi nez treba za pul roku :-)
Jak jsem psal to CPU by tam bylo zase 4-5 let :-)