Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC se vypíná ve spánkovém režimu

Zdravím a dopředu děkuji za nápady.

Mám nový počítač s Windows 10 a trápí mě jedna věc, že když si nechám na něm rozdělanou práci ve spánkovém režimu, tak se mi přes noc kompletně vypne, žádná hibernace a nic uloženého...
V prohlížeči událostí mi to vyplivlo akorát toto, ale nic o vypnutí:

bsWd9Ut

A schéma napájení mám nastavené jako v noťasu, kde žádný problém nemám.

PC:
Seasonic Focus Plus Gold - 850W
ASUS Crosshair VI Hero- AMD X370
AMD Ryzen 5 2600
Radeon RX Vega 56
Samsung SSD 860 EVO 250GB
HyperX Predator 16GB

"kernel power" - vypnulo se ti to za chodu, to ostatně píšeš sám. teď záleží, jak vypadala instalace ovladačů.

ovšem když víš, že se ten krám vypíná, proč to uspávání používáš? když stolák nikam nepřenášíš a nepotřebuješ to, navíc tam máš ssd.
pro jistotu doporučuju hibernaci zakázat:

powercfg /h off