Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem obrazovka - napůl černá, odspoda

Dobrý den, prosím o radu, jak vrátit obrazovku u note booku do normální polohy.Odspoda mám půlku obrazovky jako lištu, na které jsou ikonky.Nevím, jak se mi to povedlo a nevím, jak vrátit obrazovku do normálu. Děkuji za pomoc :-)

prosim co je OS? Díky Zkouším chytit černý kus chytit nahoře, kdy se objeví oboustranná šipka a táhnout dolů, ale nejde to.Navíc mi přestala po 2 dnech fungovat nová myš. Noot book nemám dlouho a s jeho klávesnici nejsem kamarád :-) Píšu na běžné klávesnici na poličce.