Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nelze zapnout PC

Zdravím

Dnes z ničeho nic se mi vypnul PC a nelze vůbec zapnout. Co jsem si všiml je, že začala svítit kontrolka na grafické kartě. Nedávno jsem měnil GPU MSI GTX 770 za Radeon RX570.
Sestava:
CPU: Intel Core i5 4460
GPU: Radeon RX570
MB: MSI Z97 Pc Mate
Zdroj: Seasonic 600W

Díky za všechny rady

Zkontroluj kabely, RAM, GPU jestli je vše dobře zapojené.
Potom bych vyndal GPU a zkusil bych to zapnout na integrované.
Pak bych zkusil jiní zdroj.
Pak už jen to zkusit zapnout v minimální konfiguraci (deska, zdroj, CPU a 1 RAM) a paměti různě prostřídat.
Pokud nic nepomůže, tak bude mrtvá deska.