Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP adresa

Prosím Vás o radu: pri mojej IP adrese je uvedené iné bydlisko, ako je moje skutočné. Je to správne, ak nie tak ako to zmeniť? Taktiež mi bolo oznámené, že moja IP adresa je viditeľná, že môžem byť sledovaný, ktoré stránky navštevujem. Ako toto zmeniť ? Ďakujem.

IP adresa nie je osobny udaj, ip adresa ti nepatri, patri tvojmu ISP, neda sa z nej urcit adresa.
Tvoja IP adresa je viditelna, sledovany byt mozes akurat tak tvojim ISP, tajnou sluzbou alebo Policiou SR alebo trojskym konom v tvojom PC.
Btw nebud paranoidny, nikto ta nesleduje, ale ak budu chciet tak budu a nebudes o tom vediet.