Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neustálý restart PC, co s tím?

Ahoj,
už se mi to jednou stalo, pc se ani nenabootuje a hned restart, takovy loop. Předtím ale fungovalo, když jsem zapojil jiný disk tak systém naběhl. Když jsem to dal do opravny, tak řekli že to byla jen chyba v registrech. Tak jsem myslel, že to tentokrát bude to samé, ale ono není. Ikdyž zapojím jiný disk, tak stále problém přetrvává.

Nevíte čím to může být, jak to zjistit nebo případně opravit? Nebo rovnou do opravny?

Děkuji

tyjo diky! Mam tam nake kingston 2x4gb, vyndal jsem jednu 4gb a pocitac nabehl. Hned se zapl monitor, a pry se zmenila konfigurace Ram a co chci delat, ale funguje to :D Zkusim ji tam dat znova, jestli je je vazne problem v ni. Zajimave