Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký IPs monitor

Hello,chtěl bych si koupit monitor jelikož můj původní odešel,chtěl bych vyzkoušet IPS panel ,líbí se mi tento https://www.czc.cz/aoc-ag271qg-led-monitor-27/201931/produkt chtěl bych co nejvyšší obnovovací frekvenci protože hodně hraji CS:go a R6,akorát si hodně lidí stěžuje u IPS na nějaký Blackligt efekt, co co to přesně je to Blacklight bleed?...a trpí tím všechny IPS monitory?...dále se chci zeptat jestli nebude u toho monitoru vznikat třeba Ghosting když má odezvu 4ms..díky za odpovedi,popřípadě pokud někdo máte doma jiný IPs monitor rád si nechám poradit.

u IPS je viditelnejsi prosvitani - cerna neni uplne dokonale cerna. Je to ruzne dle vyrobce/typu panelu. Citelne lepsi jsou v tomhle VA/MVA panely. Neni to ale zadna velka tragedie, pokud nesedite u toho v uplne tme, je to dle mne celkem fuk. Ten AOC vypada slusne.