Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor do 4.500kč

Zdravím, chci si koupit monitor k PC. Strop je 4.500kč. Přijde mi ale že jsou všechny skoro podobné. Chtěl bych 27". Na značce nezáleží. Mám svého favorita https://www.czc.cz/samsung-c27f390f-led-monitor-27/194683/produkt ale zajímá mě jestli je něco lepšího za podobnou částku :) ( nemusí být přímo prohnutý..) děkuji za typ :)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Pokud by ti nevadil nepolohovatelny, tak klidne tento nejlevnejsi:

https://www.czc.cz/samsung-s27f358-led-monitor-27/221157/produkt

Dve upozorneni:
-zakriveni kazdemu nemusi vyhovovat, nejprve si zajed prohlednout nez koupis, da se pres internet vratit do 14 dnu v nejhorsim
-vyrobci grafik nam cim dal vic bojkotujou HDMI/DVI a na posledni generaci grafik je uz jen 1xHDMI, pokud ma pres HDMI clovek pripojenu TV, tak ma razem problem. Z toho duvodu bych doporucoval monitor, ktery ma DisplayPort.

Jinak na 27" uz neni rozliseni 1920x1080 zadny zazrak, ale pokud nemas naslapanou grafiku typu GTX1080 nebo RTX2060 a lepsi, tak nema kvuli hrani her cenu jit do vyssiho rozliseni.