Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Má cenu upgradovat?

Ahoj mám sestavu:
Intel i8700
Asus ROG STRIX Z370-E GAMING
32 GB RAM 2666Mhz
Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti
Jedná se mi o procesor a desku. Upgradovat na Intel Core i9-9900K a ASUS ROG MAXIMUS XI HERO (WI-FI) - Intel Z390. Jestli bych si pomohl ve hrách.Děkuji

Řešení:

Ne. V lepsim pripade si prilepsis o 5frames/s, toho samého dosahnes i 10% OC - minimalistickym overclockem (zvysenim ringu) tvého dosavadniho CPU.

Já se radši zeptám zkušenějších

no tak promiň, až doteď jsem tě nepovažoval za vola, co se sem připotácejí z živě.
mi tvůj hw připadá na dnešní herní poměry akorát až lehce předimenzovaný (ram). kvůli bezvýznamným čárkám chceš měnit základní desku? to se ti vyplatí??

a s takovými názory se tu rozepisuješ, že ty chceš někoho zkušenějšího než xoxo? doma všichni zdrávi?