Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto proč je google překladač takový odpad?

Je to strašný odpad, nedá se na tom přeložit smysluplně pár vět protože to většinou udělá něco ůplně jiného než sem měl na mysli, a kvůli tomu nelze na internetu komunikovat v angličtině.
Změna kategorie, původně: Software (Prasak)
Další nesmyslný dotaz od trolla. Tohle nemá cenu. (Prasak)

Přihodím jeden slušný komentář v záplavě urážek. :-)

Nelíbí se mi implikace mezi špatnou funkčností překladače a nemožností komunikovat v angličtině. Překladač je fajn pomocník, pokud si nejsi jistý. Pro základní představu o významu textu, když hledám na internetu radu a narazím na řeč, kterou neumím, bohatě stačí. Jestli potřebuješ komunikovat anglicky a zároveň nutně potřebuješ překládat celé texty překladačem, je problém u tebe, ne v překladači.