Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Černá Obrazovka dodatek

ahoj mám problém s pc, když začnu hrát nějakou hru nebo se dívám dlouho na film tak mi po chvilce sčerná obrazovka a objeví se mi NO Signal , ale počítač je normálně zaplý, pak už musím jen restartovat .Nepomohlo ani formátování disku a grafika je zasunutá správně stejně jako kabel k monitoru.

Procesor AMD SEMPRON 2500+(1,75GHZ,333MHZ,256KB) SOC. A,BOX
ZÁKLADNÍ DESKA MSI KT4A-V,S.A,VIA KT400A,FSB333,LAN
GRAFIKA: SAPPHIRE RADEON 9250 126MB DDR 128-BIT,TV-OUT,DVI-I

poprřípadě mi napište kde se dají stáhnout nové ovladače

agp aperture size nastasv na 64MB,rýchlosť agp by tam mala byť takisto niekde prítomná.Ovládače pre čipset použi staršie via4+1 in,nie nové hyperion/hyperion pro-najlepšie tie priamo zo stránok MSI alebo pôvodné z dodaného cd k doske,ovládač agp zbernice nesmie byť inštalovaný v turbo režime-spôsobuje známy problém v spojení s grafikami ATi radeon 9xxx-série-zapne podporu agp8x ktorá nejde vypnúť a via kt400 čipset pravidelne kolabuje spolu s grafikou