Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte grafiku pro staré PC

ahoj chtěl bych si koupit novou grafiku ale nevím jaká by mi tam mohla pasovat proto jsem Vám poslal informace o pc, poraďte mi jakou bych si měl koupit

Procesor AMD SEMPRON 2500+(1,75GHZ,333MHZ,256KB) SOC. A,BOX
ZÁKLADNÍ DESKA MSI KT4A-V,S.A,VIA KT400A,FSB333,LAN
GRAFIKA: SAPPHIRE RADEON 9250 126MB DDR 128-BIT,TV-OUT,DVI-I
Změna předmětu, původně: grafika (touchwood)

pro tvého počítačového dědečka se nevyplatí cokoliv dokupovat, přeplatíš a navíc výkon tomu nebude odpovídat. Pokud přesto budeš chtít upgrade, tak nějakou AGP verzi Geforce 7600 nebo ATI Radeon 3850 (ale zde už budu hodně pochybovat o tom, že ten PC tak výkonnou grafiku utáhne, nehledě na pravděpodobné problémy se zdrojem)