Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windows

Prosím může někdo poradit zkoušel sem instalovat win 10 a po načtení souborů mě naskočí okno nenalezen žádnej odíl.Neukáže mě to disk na kterej mám instalovat win pls nevíte co s tím?

díky.

Toto potkavam zpravidla (nebo hlasku ze chyby ovladac) ve dvou pripadech : kdyz je v BIOS nastaven Legacy nebo UEFI (muzes v BIOS zkusit zadat vychozi nastaveni) , AHCI pro opozne nastavené instalacni zarizeni. Vyresit by to mohlo nove vytvorena instalacka pro nastavené hodnoty v BIOS, spravny format disku.