Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava do 25 tisíc

Dobrý den, přemýšlím nad koupi nového stolního pc a chtěl bych požádat místní odborníky o vytvoření sestavy do 25 tisíc včetně monitoru, klávesnice. Počítač bude převážně sloužit ke kancelářské činnosti, kresleni v autocad a inventoru, možná bych si rád zahrál i nějakou novější hru. Záměrně jsem čekal do uvedení nových procesoru AMD, které by údajně měli podávat o hodně lepší výkony než ty staré. Předem děkuji všem za odpověď.

Paráda díky moc, něco z toho vyberu. Sestava se lehce komplikuje, protože mi v czc řekli že deska kterou jsem si vybral (b450 tomahawk) není a už nebude. A tak Vás prosim mohli by jste mi doporučit nějakou alternativu která bude k vybraným komponentům a monitoru ladit? Díky