Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ukládání uživatelských souborů mimo hlavní disk

Zdar, dá se nějak přesměrovat automatické ukládání souborů v rámci instalací programů?
Konkrétně mám na mysli příklad, kdy se mi při instalaci hry ukládají nějaké soubory do dokumentů na disku, na kterém je nainstalován OS (C:\Users\Nečum\........).
Mám zvlášť disk na kterém mám OS (SSD 120 GB - Disk C) a disk s větší kapacitou (Disk D), na kterém bych chtěl mít instalace. Tyto vedlejší soubory, které se instalují do složky uživatele jsou kolikrát celkem velké a rád bych je ukládal místo disku C na D. Je to možné?
Děkuji.

V zásadě ano, můžeš mít svůj profil na jiném disku (resp. složky Dokumenty atd.). Nicméně pak se ten další disk stává "součástí systému" z hlediska integrity (tedy samostatné obnovení C: nejspíš povede k problémům). Takže nějaké "samostatné image" jen C: ztrácí smysl.