Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Msi h97 gaming 3 základní deska

Dobrý den,

Sem ve fázi rozloženého PC mám problém že mi po normální běhu spadl do úsporného režimu ten už se neprobral tak sem ho vypl podržením tlačítka start a od té doby mi bliká pouze modře základní deska debug mode.nesetkal se stim někdo? Jak to znovu rozjet? Nabootovat atd..
Změna kategorie, původně: PC sestavy (Kurt)

Jo mám msi h97 gaming zdroj seasonic 80 gold plus Intel Xeon třetí řady disk SSD patriot a rám 1x 8 gb patriot a GTX 970

Stou baterií
To jsem zkoušel . Bohužel vůbec nic četl jsem na msi fóru že může být BIOS chip v hajzlu nebo to je kondenzatorama nevím ale zdroj je teoreticky vpohode. Zkoušel sem propojit 4 a 5 PIN. A větrák se točil . Grafika se jeví vpohode. A disk a rmky jsou funkční.