Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WordPress - free plugin - mapy

Dobrý den,

Ještě do minulého roku jsem používal google mapy. Ten je ale zpoplatnil, takže jsem přešel na tento plugin.

Bohužel, čistě náhodou, když jsem řešil na podpoře optimalizaci, tak mi bylo řečeno, že tyto mapy budou taky končit, respektive jejich free verze.

Znáte, prosím Vás, nějaký dobrý plugin?

Potřebuji, aby byl free a podporoval poslední verzi WordPress respektive je aktuální. Dobrá by byla i aktivní podpora, ale to není nutné, stejně jako hromada funkcí (vystačím si se základem)

Děkuji

google maps jsou sice zpoplatněné, ale pokud se nepletu, při registraci dostáváš měsíčně nějaký kredit ze kterého se platí použití jejich API a doplácíš až při překročení zobrazení. Zkus na to mrknout ještě jednou, řešil jsem to na firemním webu nedávno