Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Je Ryzen 3 2200g a RADEON RX 570 8G OC vhodnou kombinací na hraní?

Zdravím,
rád bych se zeptal, jestli je Ryzen 3 2200g a MSI RADEON RX 570 ARMOR 8G OC vhodnou kombinací na hraní.
Dále by mě zajímalo, jestli jsou tyto graf. karty nějak rozdílné ohledně chlazení, nebo jde pouze o design samotné karty.

Sapphire Radeon Nitro+ RX 570 8GB OC
MSI RADEON RX 570 ARMOR 8G OC
ASROCK AMD RADEON PPHANTOM GXR RX570 8G OC

Díky za odpověd :)
Změna předmětu, původně: Kombinace (karel)
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Nechci do toho příliš investovat a mít overkill, který nevyužiji, když si většinou zapnu wowko, nebo nějakou moba hru. Nestojím o hardcore hraní nejnovějších titulů na ultra. Nemám na to ani čas. Ale to líťo na ten ryzen 5 oželím. Diky za odpovědi. Můžete lock, nebo cokoliv co se tady dělá?