Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemAnketa Výběr telefonu kolem 12 000,-

Ahoj, potřebuji náhradu za můj honor 8, který už musím nabíjet 2x denně. Hledám telefon v cenové kategerorii kolem 12-13 tisíc. Požadavky jsou lepší fotoaparát, dlouhá výdrž baterie a NFC, (3,5 jack výhodou, ne podmínkou). Koukal jsem na Xiaomi Mi 9, Honor view 20 a Huawei P20 pro. Máte s těmito telefony zkušenosti ?.. který byste z těchto doporučili, popřípadě jaký jiný a proč:-) ... děkuji

výběr

52%
14%
33%

Mam asi pol roka P20 Pro. Predtym som mal P9 lite.
Foto ok, obcas reaguje pomaly a nestihne sa stabilizovat. Niektore funkcie dostupne len pri nizsom rozliseni (240fps, stabilizator a pod). Inak samozrejme krok dopredu oproti p9.
Reakcie ok, nestretol som sa so zadrhelom, alebo nechcenym restartom, rychlonabijanie je naozaj super, hlavne ak potrebujes dobit telefon za par min.
Odomykanie tvarou funguje aj v zhorsenym svetelnych podmienkach. Telefon v podstate nema chybu.
Az na jednu.
Debilna citacka prstov je v spodnom okraji displeja a nie zozadu ako bola na P9 a neskutocne ma sere pri pisani, pretoze o nu castokrat zavadim a je to zaroven home tlacitko, cize bezne pri pisani mi vsetko zmizne a som na home obrazovke, alebo pri hrani obcas o to zavadim a hra je zrazu zminimalizovana.
Inak zaujimave zistenie ohladom wifi...pomerne castokrat som u zakaznikov a testujem net a prenosove rychlosti a P20 Pro vzdy porazi superov rozdielom triedy (Xiaomi, najnovsi Apple...atd). Neviem cim to je, ale snad z 20-25 poslednych merani, na ktore si pamatam som ma takmer 2x lepsie vysledky ako zakaznik so svojim mobilom

Také jiz nejakou dobu pouzivam P20.
Celkove co jsi psal k té P20 souhlasim, jen bych pridal, ze s novym updatem. jsou nekteré drobnosti uz opraveny a odstraneny.
Nevim jak na Slovensku, ale uz by jsi mel mit "Android 9".
* Celkove z uvedenych urcite P20 PRO stoji za zminku. Obrazovka OLED, vykony, IP67, velmi korektni vydrz baterie i audio neni nejhorsi.

(Popravde jeste jako principalni telefon pouzivam stale Lumia 950XL :-D , tu bych tazateli ale nedoporucoval. Zajimavé je ze i na vek toho telefou nebo Windows Phone OS, ma stale lepsi fotak jak vetsina novych telefonu. S podporou 4K, 120fps, digitalni stabilizér, velmi reaktivni OS etc. Na vykopavku drzi s mojema pozadavkama stale krok )