Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Samovolně vypnutí EDGE

Zdravím,dotaz,nevíte proč internetový prohlížeč EDGE po zapnutí se sám po asi 5-6 vteřinách vypne,zmizí z obrazovky.Restart PC nepomohl.....Dík za případnou radu.SVAN

Spusti PowerShell, ako správca(!!!), do modrého okna okopči tento opravný (fix Edge) text:

Get-AppXPackage -AllUsers -Name Microsoft.MicrosoftEdge | Foreach {Add-AppxPackage -DisableDevelopmentMode -Register "$($_.InstallLocation)\AppXManifest.xml" -Verbose}