Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Při zapnutí pc nesviti monitor, klavesnice ani mýš co s tím?

Zdravím chtěl jsem se zeptat včera večer se mi dělala aktualizace na PC a omylem jsem to vypnul a když chci zapnout PC tak mi běží a větrák take ale nejede mi monitor, klávesnice ani myš normálně mi má svítit bedna že jede ale jen problikne a dále nic, nevíte co s tím děkuji.
6ti jádrový AMD FX6300 na základním taktu 3.5GHz, turbo režim 4.1GHz
Heatpipe chladic procesoru
Deska ASRock Extreme 3 r2.0
12GB ram ddr3
Zdroj Delta 300W
Disk Toshiba 1000GB
Skrin Sharkoon se dvěmi 120mm ventilátory
DVD vypalovacka
Grafika nVidia GTX 750Ti 2GB
Windows 10

Pokud nenaběhne ani BIOS, tak není problém v aktualizaci, ale v hardwaru. Jak píše kolega, začal bych zdrojem.
Pokud však BIOS najede a nenajedou Windows, tak za to může ta zpackaná aktualizace. Můžeš zkusit nahodit nouzový režim, jestli však ani ten, bude nejsnadnější oprava reinstalace operačního systému.