Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem plné uložitě Huawei MediaPad T3 10

Dobrý den, mám asi rok a půl stary Huawei MediaPad T3 10. Z počátku mělo uložiště 9GB ale volných bylo asi jen 3,5. Postupně se uložiště něčím zaplácalo, a ted mám volných necelých 900 MB, ikdyž tam mám jen několik pdf souborů o velikosti cca 300 MB, oproti původnímu stavu. Po připojení k pc se mi vnitřní uložiště ukáže jako volných 800 MB z 9 GB. Všechny složky ale ukazují pouze 1,5 GB, takže vlastně nemám ani co pořádně smazat. Nevíte kde se co ukládá? Řešení asi jen obnova do továrního nastavení?
Díky za rady

Úložiště se snadno zaplácá spoustou dočasných souborů, souborů jednotlivých aplikací atd.
Nainstaluješ aplikaci, ta si vytvoří složku, uloží tam nějaké soubory. Pak aplikaci odinstaluješ, ale ta už po sobě neuklidí.
K tomu si ještě přičti to, že na úložišti je systém - aktualizace si vezmou místo navíc, aktualizace aplikací si vezmou místo také, protože předinstalované aplikace tam musíš držet i v původním stavu.
Návrat do továrního nastavení je řešení (nezapomeň při tom smazat úložiště) je nejjednodušší řešení.
Před tím můžeš vyzkoušet nějaké čističe, pokud to systém neumí sám.