Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Volant do 1500KČ

Zdravím, uvažuji o koupi nového volantu na hraní F1 2019, ale absolutně netuším, jaký.. Samozřejmě nechci hned ze začátku nic drahého, přecejen to tak neocenim. Budget cca 1500Kč.
Děkuji za jakoukoliv radu.

https://www.czc.cz/thrustmaster-tmx-force-feedback-xone-pc/192280/produkt

Asi nejlevnejsi kvalitni volant vhodny do zacatku. (Nema spojku, musel bys jinak priplatit.)

CZC je posledni dobou drahe, mrkni jinam, jestli ho nesezenes o par stovek levneji.

Jinak volanty do 1500 urcite existuji, obvykle bez Force Feedback a spis na arkadove relaxacni jezdeni.

Na F1 si nejsem jist, ze je to uplne idealni napad. Ale hrozne zavisi od toho, jak moc vazne se tomu chces venovat. Ja sam mam stary davno neprodavany volant, ale mam to ciste na vyblbnuti. Kamos koupil tenhle a rika, ze na prvotni nauceni se jezdit rFactor 2 to staci.

Děkuji za radu, ale bohužel je to mimo moje možnosti. V F1 jsem jezdil na volantu za cca 500Kč před 2 lety, ale rozbil se mi a od té doby jsem to nehrál. Teď bych rád začal jezdit, force feedback nepotřebuji, jelikož jsem ho ani předtím neměl. Možná v budoucnu bych koupil dražší volant s FF, ale momentálně chci něco levnějšího na "arkádové relaxační ježdění".

Kdyz se kouknu na ty levne volanty v pozadovane cene na CZC:

Trus ma rozsah otaceni 100 stupnu, to je snad jen maketa herniho volantu, ale ze se vubec u Trusu divim.

U Hamy lidi pisou, ze sice ma 180 stupnu, ale po dosazeni 90 stupnu, to dal uz je na maximu, to bude taky dobrej matros.

Tracer ma pohodovych 270 stupnu, ale jinak tam na nej lidi nadavaji.

Zbyva jeden Speed Link a jeden Thrustmaster se 180 stupni otaceni.

Nic moc jineho asi nevymyslis.