Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MAC - nefunguje domácí wifi

Zdravím,
používám Mac Book air a doma jsem normálně byl připojený na WiFi, vždycky fungovala, až včera prostě přestala načítat stránky na macu, ale hlásí, že je připojen.
WiFi i internet normálně fungují.
Jakmile s Macem přijdu do práce a připojím se na WiFi tak také běží normálně - vůbec tomu nerozumím.

Nějaké nápady?

niekedy stačí na disku v zložke Macintosh HD/Library/Preferences/SystemConfiguration zmazať súbor com.apple.network.identification.plist.....zmažú sa tým poškodené asociácie už známych sietí,do ktorých už sa mac pripájal predtým a zmazaním tohto súboru sa záznamy obnovia.....