Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problémy s PC

Zdravím,

trapí mě jeden takový problém. Chtěl bych dělat kurz (6 měsíců) na sítě a pak se stát síťařem. Jennže problém je v tom, že můj hardware v PC není schopné rozjet programy pro kurz. Pořád se mi seká atd.

Poradíte někdo co s ním? Jina se jedná o repas stolní PC HP. S 4 GB Ram, klasickou HDD velikostí a běžným procesorem, který není na hry.

Díky za odpovědi.

Petr.

To bude nějaký absolvent základní školy, co se ho na Úřadu práce potřebují zbavit (čísla prostě musí vyjít i kdyby to mělo být jen na měsíc), a tak ho poslali na rekvalifikaci. Protože má doma počítač a k němu vede UTP kabel, vybral si síťařinu a protože tety na pracáku viděly v systému po tahači kabelů poptávku, tak mu to schválily.

Hmm, to je teda síla... ::)
Tmavej obrázek hozenej do ODT dokumentu, ještě patřičně zmenšenej - to má být test, jestli z toho dokážeme vyrobit něco čitelnýho? Není tohle lepší?

Ta "nemožnost rozjet virtuální stroje" může taky být důsledek rozdrbaných WIndows po používání CCleaneru, nebo v tom má prsty ten potrat jménem AVG.