Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém TrayApp.msi

Dobrý den.
Mám not. ACER, Win 10
Nejsem si vědom žádné "manipulace" z mé strany (nahrávání, připojování nové tiskárny a pod.).
Z ničeho nic se po přihlášení vždy objevuje neodbytné okénko s textem:
"C:\users\Spac\AppData\Local\Temp\7zS26D\setup\TrayApp.msi"
Nelze s tím nic dělat, pokud spustím, tak další okénko se snahou pracovat, ale "běží stále", žádný výsledek.
Jediné nač zareaguje je "ukončení úlohy" ve Správci úloh, tam je úloha nazvána "HP Digital Imaging Monitor(32...)" a po rozkliknutí napíše podsložku "TrayApp".
Pokoušel jsem se spravit prostředky které mi ACER nabízel (prováděl "obnovu"), zkoušel aktualizovat Win 10, vyčištění disku, … , ale vše bez úspěchu.
Po ukončení přes Správce úloh jsem (zatím?) nezaznamenal žádný problém, vše běží (zdá se) správně a v pořádku. Jen při novém přihlášení opět naskočí to neodbytné okénko...

Někde radili (www) na přík. řádku zadat C:\chkdsk\R (nebo X, …)
jenže na "C:" mně systém (ani jako správce) nepustí

Děkuju za radu.

dnes jsem de pokusil postupovat podle názoru HP, tedy stáhl si nový instalační balíček pro tiskárnu (HP) a pak se ho snažil naintalovat na ACER. Prohramk mně to vzal a cosi provedl a vyžadoval následně restart. Ovšem po restartu (nepo dalších pokusech spuštění) se ACER začne spouštět a za chvilku dá hlášku "probíhá příprava automatické opravy" a po chvilce "zamrzne" (jen myš je funkční).
Pokoušel jsem se (tak jak to funguje na HP noteb.) dát po spuštění F2 , ...někde jsem nalezl možnost F10 nebo Del, ... ale nereaguje a postupuje stejně.. zamrzne !
Dík za radu.