Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezapne se PC

Zdravím mám problém s PC a jelikož jsem naprostý amatér tak se chci poradit tady. Takže k problému jakmile zapnu PC tak naskočí ale během 3vteřin se zase vypne a pak se samo pořád dokola zapíná a vypíná a ja opravdu nevím co stim je. Předem děkuji za odpovědi a rady.

Jsi - jak píšeš - "naprostý amatér", tak si k tomu někoho pozvi nebo to někam odnes. Já jsem třeba naprostý amatér co se aut týče (vím, kam se leje benzín a voda do ostřikovačů) a pokud mi na autu něco zahapruje, rozhodně se v tom nevrtám sám, ani se neptám nikoho na radu (protože dobře vím, že by mi to bylo houby platné), ale jedu ihned do servisu.