Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ochranné sklo nebo fólie?

Ahoj, objednával jsem si ochranné tvrzené sklo na svůj nový mobil, zatím jsem nenašel originální díl, takže jen co nejpodobnější, ale přijde mi, že mi přišel tvrzený plast/fólie? Je to na reklamaci? A jde nějak upravovat otvory v tomto ochranném prvku? Nůžkami se mi to rozprasklo..

Pokud jste koupil ochranné cosi, co mělo být určeno na váš nový mobil a je potřeba tam dělat jakékoli dírky, pak to není určeno na váš nový mobil. Čili jste buď špatně objednal (objednejte správně), nebo vám prodejce poslal něco jiného (reklamujte).