Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci přepněte do továrního nastavení

Mám nový mobil Nubia Z17 miniS dual sim..

A napsalo mi to, že po aktualizaci mám telefon dát do továrního nastavení, abych předešel problémům..

Měl jsem za to, že tovární nastavení je od slova továrna, tedy do stavu tak jak když byl koupen... a teď tohle, jako by snad se ta aktualizace měla projevit správně až po továrku, tj. že to přepíše i původní stav nového telefonu.

To se mi moc nelíbí a nevím, zda mám takovou aktualizaci dokončit. Je tohle normální? Nebo jde jen o další z mnoha chybných překladů? Psalo to v češtině..

ještě dotaz, to po mě chce jen teď krátce po zapnutí nového telefonu nebo se mi bude stávat uprostřed používání, že to zase zaktualizuje s potřebou nahození továrka? Třeba po několika měsících používání?