Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prodej PC komponentů.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, za kolik KČ bych přibližně na internetu prodal tyto použité, ale funkční PC komponenty?

- GA-MA770-UD3 (Rev. 2.1)
- AMD Athlon 64 X2 6000+
- 4x DDR2 Patriot RAM 2 GB (celkem 8 GB)

Předem děkuji.

Ta deska má pravděpodobně 9 až 10 let takže dost za zenitem i z hlediska zivotnosti. Na prodej abys z toho měl slušný základ už je pozdě. Viz to aukro cena od 500 nevím na kolik skončí prihozy to si zjisti.

Nicméně za 5ti kilo bych to vzal, pokud to jede. Matina má podobný tak na náhradní díly.