Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr notebooku do 22 000 Kč ze zmíněné nabídky

Dobrý den,
rád bych si koupil nový notebooku a rozhoduji se mezi těmito kandidáty. Bohužel pc zase tolik nerozumím a tak se neumím dál rozhodnout... https://www.alza.cz/porovnani.htm?c=NT379f6m2;HPCN5034b2;NB068j5;ADC154c21b;ALCT014a2;ALCT014a1;UM183n1a;XI130x;NC028h0m6;HPCN5034e3;NC108c7b5o;

Který z nich by jste mi doporučili?
Děkuji za reakci

Náhodou jsem podobných pár strojů kupoval známým a rodině, když si nechtěli nechat říct. V drtivé většině následně tito uživatelé následně uznali, že to byly vyhozené peníze. Takový notes vydrží jako herní max 2 roky, přičemž jeho zvukové a teplotní projevy jsou k vzteku už od nákupu. Na práci to není, protože tahat 4+ kila se velmi rychle omrzí.