Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Update nefunguje opět správně

Dnešní další dávka updatů se mému pc nějak nelíbila a po nainstalování prvních 3 a restartu se chystal stáhnou i další. To ale nedopadlo pozitivně a vyhodil hlášku o nutnosti zadat oprávnění správce, viz příloha. V tomto pc jsem admin sám, účet má všechna práva. Jak může mít problém to tam nainstalovat? Je to v nějakých "špatných" aktualizacích?
díky za pomoc od zkušenějších
Petr

Záplaty pre tvoju tlačiareň nie sú kritické, teda sa jedná o generikum zo strany Windows. Daj ich skryť. Detto platí pre druhú záplatu, ktoré nie je kritická ani kumulatívna všehochuť (rollup).

Ak chceš nasilu nacpať záplaty, prihlás sa ako superdmin, do cmd.exe, ako Správca, zadaj:

net user administrator /active:yes

Enter

odhlása sa.

retro návrat do tvojho stavu Správcu:
net user administrator /active:no