Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth

Ahoj přátelé, protože jsem našel názory, které se od sebe liší. Ptám se zde.
Chtěli bychom si pořídit 2x fitnes náramek Mi Band 4 a spárovat s mobilem xiaomi Redmi 7 a Redmi 6.
Jednou čtu, že lze spárovat, pak že nelze kvůli bluetooth.
Jak tedy? Podle Vás.

Nevidím důvod proč by to nemělo fungovat. Bluetooth je univerzální propojení, takže tam určitě problém nebude. Já mám náramek bfit od úplně jiné značky než mobil a bez problému. Ještě k tomu když ty máš jak náramek, tak mobily od stejné značky.