Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 1903 nejde zvuk Realtek ALC887

Zdravim,
po vcerejsi aktualizaci win10 na verzi 1903 mi nejde zvuk u Realteku. Cip tam je tusim alc887. Zkousel jsem nainstalovat posledni ovladace z windows katalogu i jine metody co jsem vygoogloval a nepomohlo.
Mate nekdo podobny problem? Da se to nejak vyresit jinymi ovladaci? Vracet k 1809 se mi nechce.
Diky za rady

Vyzkouseno a nefunkcni. Co jsem googlil tak je to issue od Microsoftu. Jeste na 1809 mi to jelo normalne ale vcera jak jsem zapl pc a rozjely se nejake aktualizace jeste pred 1903 tak uz mi to zaclo blbnout. Zvukovka se tvari ze je nainstalovana normalne ale zadny zvuk neni slyset.