Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím poradte s cenou

Dobrý den,
rád bych se na vás obrátil s pár otázkami. Budu moc vděčný, pokud mi někdo poradí.
1. Vyplatí se starý počítat prodávat s nebo bez origa widlí? (mám 10ky i se štítkem)
2. Při koupi nového pc, koupit rovnou nové widle (našel jsem za cca 3,3 tisíce nejlevněji) nebo použít ty, které aktuálně vlastním.
3. Zakolik odhadem by se dala prodat tato sesta:
procesor: AMD Athlon X4 760K 4.3GHz,
základní deska: MSI A88X,
RAM 8GB DDR3 + dokoupené Patriot Viper 3 Black Mamba 16GB (2x8GB) DDR3 1600 CL9 - takže celkem 24GB
grafika: Nvidia GeForce GTX750Ti 2GB,
disky: SSD 250GB + HDD 2TB,
origo widle 10 64bi; zdroj 550W.

Předem děkuji a přeji příjemný zbytek dne

Kdo chce koupi si licenci win10 třeba za 100 kc
https://www.winkey.cz/win10/windows-10-pro-oem/
Běžné sem viděl do 500. Takže se tím nemusíš při prodeji zabývat.

Pokud jsi koupil widle za 3k a máš nenalepeny štítek nechal bych si je a do počítače při prodeji nahrál ty levné."šedé"

Máš v té sestavě netypické věci například nadstandardní rám a dnes standard ssd+2tb hdd což si myslím se nezaplatí. Hráč to podle mě odmítne kvůli cpu a gpu. Zkusil bych to na aukru s pevnou cenou-vymysli si - a pokud to nevyjde rozprodal na casti/nechal do nového.