Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem změna karty v mobilu a její nastavení

Ahoj, měl bych otázku. Mám samsung galaxy S7, s paměťovou kartou 16GB, ale už ji mám plnou. Tak jsem si koupil kartu velkou 64GB. Jde mi o to, kyž v pc starou kartu překopíruju na novou, jestli to něčemu nevadí a vše bude fungovat stejně. Myslím tím třeba věci, nějaké nastavení nebo tak nějak co mám na kartě. Nebo mám kartu vyměnit, přetáhnout jen fotky a hudbu, a pak telefon vrátit do továrního nasatavení, ať si telefon na kartě vytvoří vše po svém? Děkuji J.

Zkušenost za mne. Manželka si měnila kartu v mobilu před měsícem. Zálohu dat z malé karty jsme dělali dvěma způsoby - do pc a na cloud. Data z pc na novou - větší kartu ... no prostě některá dělala potíže. Zvuky určitě ne, ale část videí a především fotky. Vykazovaly chybu, nezobrazily se. Proto byla karta v mobilu znovu naformátována a vše, co se původně přenášelo z pc ... se přenášelo tedy z cloudu - a bezchybně. Celé 3GB dat z cloudu na nové kartě v mobilu fungují bez problému. 8-)

Zkontroluj si HDD v pocitaci, jestli nevykazuje chyby.

Sice se muze stat vsechno, ale poskozeni dat kopirovanim z karty do PC a zpet na jinou kartu rozhodne neni normalni. Pokud to pres cloud slo vse ok, tak bych tipoval nejpravdepodobneji zavadu v PC na HDD.

Snad jen pozor na rezim kopirovani, aby to bylo ciste kopirovani pres MTP a ne nejaka nesmyslna konverze dat, ktera je muze leda poskodit.