Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nízky download

Ahoj tento týždeň,ma už dva razy samovoľne odpojilo a pripojilo k netu(cca 3 min.výpadok).Bolo to včera a niekedy v týždni od pondelka do piatku.Po pripojení mi klesol download na 3 Mb/s a to mám 35 Mb/s LTE.Počkal som asi cca 2-3 hodiny rýchlosť stále do 3 Mb/s.So strany poskytovateľa všetko ok,nemali žiadny výpadok.Reštartoval som router Tp Link TL WR841N vytiahnutím trafa z el.siete,rýchlosť sa asi po pol hodine obnovila na 30-35 Mb/s.Podľa mňa mi blbne router,je starý 5 rokov,firmware mám aktuálny.Predtým žiadny problém,iba ak bola nejaká závada zo strany poskytovateľa.Aký je váš názor,môže to byť niečo iné?Cez kábel som ešte rýchlosť nekontroloval.

Dikens,ono cez kábel som to zatiaľ neskúšal ked to znova klesne vyskúšam zmerať rýchlosť cez kábel.A ako vyšie píšete Třeba vyhnívá adaptér nebo to někdo ruší.Router by sa dal vymeniť tomu rozumiem,ale to že to niekto ruší s tým asi nič neurobím,jedine zmenu kanála ktorý je najmenej zarušený.Mám LTE internet,jedine žeby rušenie prichádzalo z vonku od poskytovateľa smerom k anténe prípadne od vysielača k mojej anténe,ale moc tomu nerozumiem