Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem modrá obrazovka

Ahoj borci,mám problém
čas od času se mi na monitoru ukáže modrá obrazovka tzv.modrá smrt a pc se mi restartuje poslední dobou častěji nevíte čím by to mohlo být.Nafotil jsem to děkuji
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Pokud jde o stále stejnou chybu, tj. MEMORY_MANAGEMENT, asi by stálo za úvahu otestovat RAMky programem MemTest86+: stáhni ISO -> vypal na CD/vytvoř bootovací flashdisk -> nabootuj -> nech běžet více průchodů, ideálně přes noc. Nesmí se objevit ani jedna chyba.
K analýze dřívějších pádů můžeš použít BlueScreenView od Nirsoftu - zajímají tě sloupce s kódem a popisem chyb a dále sloupec "Caused by driver" = možný pachatel (pokud se tam vyskytuje něco z jádra Windows, půjde pravděpodobně o HW problém).