Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Chrome automatický otevírá PDF

Ahoj,

je to asi dva dny co mi Chrome začal ihned po stažení automaticky otevírat soubory PDF v prohlížeči EDGE. Dříve se mi normálně PDF stáhlo a dole vyskočila lišta se staženýma souborama. Je to celkem otravné jelikož denně stáhnu velké množství PDF, třeba i 10 najednou.

Zkoušel jsem Google a nic nenašel. Funkce: Namísto automatického otevírání souborů PDF v Chromu je stahovat nic nemění.

Při změně výchozího programu otevírání PDF na chrome, mi Chrome začne po stažení PDF do nekonečna otevírat novou kartu až do zavření programu.

Našel by se někdo kdo by mi byl schopný pomoct?

Děkuji. :)

Ahoj

1) Otevri Google / Edge, panelu nástroju
2) Klikni na "Nastaveni"
3) Klikni na „Zobrazit rozsirena nastavení“
4) Trochu nize najdes polozku (ramecek) „Stazené soubory“
5) V cásti „Stazené soubory" u polozky : "Vzdy otevrit soubory po stahnuti" klikni na polozku „Zrusit/vymazat nastavení automatického otevirani“ .
[87487-stazene-soubory-png]
* Tím vymazes nastavení pro vsechny typy souboru.
6) Zavrit. Jestli nic nezbere, tak se pokus zadat obnoveni / reset nastaveni tvého prohlizece (polozka uplne nakonci).

Děkuji toto pomohlo, všiml jsem si ale ještě jednoho problému.

V práci máme v prohlížeči takový program do kterého když jsem vložil PDF (levá strana obrázku) tak se mi zobrazilo a mohl jsem ho prohlížet díky čemuž sem mohl doplňovat do systému potřebné informace.

Teď se mi PDF nezobrazí viz pravá strana obrázku.

Viz foto, bohužel více toho nemůžu poslat.