Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jedna se o vir?

Ahoj, kdyz jsem v pc dala ctrl+v textu, vlozilo mi to nazev nejakeho porno videa, je mozne ze se jedna o vir ? Muze se vir projevivat i takhle? A kde se vlastne vir chyti? Chodim jen na popcorn a youtube.. dekuju:)

loading...

jistě. a kombo ctrl + klávesa proběhlo v jakých programech? neb omezi programy? Zkus ještě v rámci jiných programů (tím možná jen identifikuješ, jestli přepisy dělá jeden či druhý program nebo to je nějak globálně řízené)

Prave, jsem se snazila udelat udelat zavinac do kolonky s mailem a omylem jsem zmackla tohle a tohle na me vyletlo, proto me napadlo ze to musi byt nejaky vir protoze jsem nic takoveho nekopirovala, ale vim ze jsem to uz videla protoze na porno az tak casto nekoukam a snimky co zkouknu si pamatuju... Nebo me napadlo jestli me nemuze nekdo skrze pc sledovat..