Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc mi mi nemuze najit cd-dvd

AJKY,prosím vás mužete mi poradit?pritel si zakoupil starší notas LENOVO Z61t,což má i DVD romku,ovladac CD-DVD je v pořádku,ale když chci vypalit disk,hlásí mi to,že nebyla nalezena kompatibilní vypalovačka,chci se proto zeptat,jak poznám,zda mám vypalovačku DVD,mužete mi poradit nebo nemuže být vyplé něco v Biosu??moc vam děkuji za odpovědi.Hrošík

Je to combo, neumí zapisovat na DVD. Avšak když budete hledat, tak do 200 Kč najdete nějakou mechaniku z Thinkpad t61/r61 která umí zapisovat na DVD. Jsou kompatibilní, výměna zabere několik sekund.