Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Google ukazuje pouze ceske vysledky

Asi jsem blbej, ale nejak na to nemuzu prijit. Proc mi Google najednou (po prijezdu do Cech) ukazuje JENOM vysledky na ceskych strankach? Napriklad zadam typove oznaceni M.2 disku od Gigabyte a vyskoci na me pet odpovedi z ceskych stranek, ale nic z oficialnich svetovych stranek Gigabyte...
Blbnul jsem s nastavenim jazyka, ale nijak to nepomohlo.

Da se mu nejak vysvetlit, ze chci i jine nez ceske vysledky?

Opera + anglicke Win7

Dik!

ano, výrazně je preferuje, "zákazníci to tak chtějí".
od té doby co vyhledávač zrušil levé menu pro upřesnění výsledků, už to snad nejde změnit.
dopisovat pokaždé "site:com" je opruz.
alternativní vyhledávač (duck, bing) je snad ještě větší opruz. bing přitom české výsledky neuměl vůbec a asi nehrozí, že by si nás všimli.
trochu pomůže zadání výrazu anglicky/německy.

výsledky vyhledávání mají i druhou stránku. (jen vtip, taky opruz)