Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem zprovoznění num, kláves

zdravím mám notebook HP a včera se mi po klávesnici prošlo naše koťátko , něco mi přeplo a od té doby mi nejde číselná klávesnice a když jí chci zapnout tlačítkem numer tak tlačítko pípá ale nic se neděje . Co s tím ? Děkuji

Hezký den,
Verzí notebooků HP je mnoho a také je mnoho druhů klávesnic. Obecně lze říct, že se numerická klávesnice zapíná/vypíná u notebooku přes klávesu Fn+(k tomu určená klávesa). Může být označena jako Num, Num Lock Num se šipkou a pod. Také to může být i jinak a zde by mohl pomoci manuál k notebooku.

Tak hlavně že nedošlo k vykonání potřeby do notebooku.
Řešení je prosté a nachází se v uživatelské příručce která byla ve výrobě přibalena k tomu tajnému notebooku.
Klávesnice se vyvíjejí, často bohužel k horšímu, takže jednoznačně dohledat v příručce.