Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaké sluchátka+zvukovka

Zdravím,chtěl bych radu na nějaké sluchátka dobré na hry a hudbu měl jsem steelseries arctics pro +gamedac bohužel jsem je 2x reklamoval a po 3 je už nechci,nemám dobrý zvuk na zakládní desce takže bych chtěl i nějakou externí zvukovku,nemáte někdo zkušenosti s nějakými sluchátky které mají dobrý zvuk na hudbu a na hry a nějakou zvukovku?...https://www.czc.cz/creative-sound-blasterx-g5/185191/produkt co třeba tato?

Konkrétní tip na sluchátka nemám, ale můžu poradit něco jiného.

Když budeš mít dvě zvukovky v pc, můžeš mezi nimi přepínat.
Je to skvělé, když máš v jedné ZK sluchátka a ve druhé třebas bedýnky.

Dáš zástupce: C:\Windows\System32\mmsys.cpl tomu přiřadíš
klávesovou zkratku např. CTRL+ALT+Z a v mžiku můžeš v systému přepínat,
kde bude hrát zvuk. Jestli ve sluchátkách nebo v bednách.
A nemusíš vůbec lozit pod stůl nebo za stůl.

Velmi užitečné, byť neodpovidám na tvůj dotaz :-) .

ok a ještě jedna otázka mám tuto desku https://www.czc.cz/msi-z370-tomahawk-intel-z370/223626b4/produkt mám velkou grafiku zabíra dva sloty takže tam nic nezapojím můžu zapojit kartu do toho uplně spodního slotu ale tam koukají nějaké kabely zapojené do spodku té desky skoro hned pod tím posledním slotem když tu kartu zapojím do toho kratšího slotu nad tím posledním PCI-E slotem bude mi fungovat ?.