Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Bluetooth reproduktor - Poraďte prosím

Dobrý deň,

Uvažujem nad kupou bluetooth reproduktora buď od sony alebo jbl, poprípade poraďte nejaký dobrý s veľmi kvalitnym zvukom a basami, jedna sa mi o priestorovy zvuk najlepšie by bolo 360 stupňov.... môže byť nad 100 e akykolvek budem rád za radu od drahého a kvalitneho, a aj za radu od lacneho a kvalitneho .... Bol by som vám veľmi vďačný. Len na bluetooth aby som ho sparoval s mobilom (prenosny).

... s veľmi kvalitnym zvukom a basami, jedna sa mi o priestorovy zvuk najlepšie by bolo 360 stupňov...

...chcel som ho brat na ryby.

To si robíš prču?

Odporúčam tento:
https://reprosustavy-a-reproduktory.heureka.sk/jbl-partybox-300/specifikace/#section

Je síce trocha drahší, ale vo vnímaní kvality zvuku a basov nebudeš rušený ani rybami, nejakými blbými zábermi...
A čo sa týka 360 stupňov, garantujem, že ho počuť všade navôkol... nielen v horizontálnej, ale aj vertikálnej rovine...
Má i svetelné efekty a vodeodolnosť sa dá vyriešiť postavením altánka nad ním...

Ďakujem zatiaľ za všetky rady, no nemusí byť ale nebol by som ani proti keď už do toho vrazim aj nejaké tie peniaze... keďže som rybár a často som pri vode ak doma , tak nemusí to zas hucat na cele okolie ale ide mi hlavne o dobrý zvuk a basy. Počúvam prevažne metal

Souhlasím, pokud tam je sám tak ok, ale pokud je tam těch rybářů víc, tak budeš akorát někoho rušit. Teď jsem byl o víkendu na vodě a není nic horšího než když si tam někdo pouští reprák. Doma na zahradě ještě dobrý, ale u vody bych si na to dával pozor.

Koupil jsem JBL Flip 3 SE. Dá se teď sehnat v doprodejích pod 2000 a naprostá spokojenost. Co jsem měl možnost slyšet reproduktory za 2000 a více, tak ze značek, které mají se zvukem nějakou zkušenost a dělají si vlastní vývoj (JBL, Sony, Logitech, ...) jsou všechny velice slušné, nejde se úplně spálit. U lepičů nálepek a méně známých značek je to kus od kusu. Slyšel jsem Lamax, Niceboy, Sencor a tam už to chce hodně zkoumat recenze. Jeden kus se povede, jiný je katastrofa.