Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Určité programy se zamrazí, a nereagují

Zdravím,
asi před týdnem se mi začalo dít to, že pokaždé co zapnu Teamspeak3, se asi cca po 20 sekundách zamrazí a přestane reagovat. Všechny normálně slyším, oni mě, ale tím to tak hasne - nemůžu program zavřít (krom správce úloh), neslyším, když někdo přijde do místnosti a na nic nemůžu kliknout.
Myslel jsem si, že to je čistě TS3, ale ukázalo se, že to začalo dělat i VLC (chová se to naprosto stejně - jede, ale nereaguje), a je dosti možné, že i některé další programy, o kterých ještě nevím.

Předem díky za odpovědi.

Intel i5-8400
GTX 960-2GB
1x Crucial Ballistix Sport DDR4-2666
GIGABYTE B360HD3

Win10

Je pravda, že poté co jsem nainstaloval nejnovější driver na GPU, se to asi tak na hodinu vůbec neseklo. Potom jsem restartoval a bylo to to samé.
Jinak teploty jsou podle mě v pohodě, ale spíš mě znepokojuje vytížení procesoru - např. když hraji, ale mám na druhém monitoru ještě zapnutý Google chrome, tak mi někdy vytížení čistě na tom chromu skočí na 60%