Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nemůžu připojit bankovní účet k paypalu

Zdravím. Delší dobu jsem paypal nepoužíval a teď jsem si potřeboval vybrat peníze. Bohužel tam nemám připojen bankovní účet, ikdyž jsem ho dříve připojen měl. Když si ho chci připojit napíše to hlášku "Je nám líto. Váš požadavek teď bohužel nemůžeme zpracovat. Zkuste to znovu později." Nevíte co s tím?

Problem není ve FIO, ale v PayPal. Na strojovou zpravu musis odpovedet a napis tam, ze potrebujes pripojit ucet ten a ten k PayPal.
Strojova zptrava resi obvykle problemy s tim, ze se v ni na konci pise, ze pokud nepomuze, mas odpovedet. Tim problem eskalujes k lidske podpore.

Stejny problem s FIO jsem mel i ja.