Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nastavení antiviru

Dobrý den,
Mám antivir Bitdefender a přes USB stále připojen flash disk k PC. Při každém spuštění PC antivir kontroluje tento flash disk, čímž se zpomaluje start PC. Nevíte, zda lze uvedenou kontrolu vypnout ?
Děkuji Ježek

Windous 10? asi.
gpedit.msc > šablony pro správu > Antivirová otrava v programu Windows Defeker
:
Vypnout - ano
/Otrava v reálném čase / vypnout otravu v reálném čase = ano

jinak se toho hnoje nezvabíš, an i když tho šmedjde ve službách zakážeš, magicky se služba zapíná (windefend)

Medzi nami sľušnými, poctivými, pracovitými, inteľigentnými, statočnými, komunistami, poctivými eštébákmi dlhoročne podnes prevychovávanými občanmi, nie je Defender z dieľne Redmondu pevne integrovaný (nasáčkovaný) vo W10, ako rumun zn.: Bitdefender.

Bitdefender má možnosť kdesi vo voľbách vypnúť (zastaviť) kontrolu externých médiíí po ich zasunutí do americkej, imperiaľistickej, usáckej mašiny.

Niekde na americkom, kapitaľistickom, protisociaľistickom nete sa určite nájde tutorial, jelibo návod pre obsluhu AV zn.: Bitdefender Total IS Internet Security GTX Turbo 2020.